Tajemnicze eksponaty muzeum

KOLBUSZOWA. Muzeum Kultury Ludowej w Kolbuszowej zaprasza do wzięcia udziału w ogólnopolskiej akcji "Dzień Wolnej Sztuki!" 

Jubileusz kapeli "Wiśniowianie"

WIŚNIOWA. Kapela ludowa "Wiśniowianie" z Wiśniowej, obchodzi w tym roku jubileusz 30-lecia. Okolicznościowe spotkanie z tej okazji odbyło się 22 marca.

Wypadek w Hadykówce. Zderzyły się trzy samochody

HADYKÓWKA. Do zderzenia trzech samochodów doszło wczoraj w Hadykówce, w gminie Cmolas. Do szpitala trafili dwaj kierowcy.

Regionalana futbolopedia

PIŁKA NOŻNA. Rozdział 175.

Expresem

POWIAT KOLBUSZOWSKI.

 • Tajemnicze eksponaty muzeum

  czwartek, 24 kwietnia 2014 17:01
 • Jubileusz kapeli "Wiśniowianie"

  czwartek, 24 kwietnia 2014 16:35
 • Wypadek w Hadykówce. Zderzyły się trzy samochody

  czwartek, 24 kwietnia 2014 01:10
 • Regionalana futbolopedia

  środa, 23 kwietnia 2014 13:33
 • Expresem

  środa, 23 kwietnia 2014 12:34
poszukujemy-wspolpracownikow

Wasza opinia

Ile Twoim zdaniem mieszkańców powiatu kolbuszowskiego, ropczycko-sędziszowskiego i strzyżowskiego głosować będzie w majowych wyborach do Parlamentu Europejskiego:Wyniki

Panel użytkownika

Statystyki strony

Naszą witrynę przegląda teraz 288 gości 

Premiera filmu o Niebylcu

 • PDF
niebylec

GMINA NIEBYLEC. W najbliższą niedzielę, 15 września, w hali widowiskowo- sportowej Zespołu Szkół w Niebylcu odbędzie się premiera filmu ,,Niebyleckie więzi". To produkcja o relacjach, uniwersalnych wartościach i przeszłości gminy Niebylec.

Film powstał w ramach w ramach projektu „Lepiej razem - międzypokoleniowo!", realizowanego przez Fundację Rozwoju „Dobre Życie" z Lutczy. Projekt rozpoczął się w czerwcu tego roku. Jego uczstnicy stworzyli fabułę, przygotowali kostiumy oraz zebrali niezbędne rekwizyty. W lipcu i sierpniu realizowane były zdjęcia. „Niebyleckie więzi" to historia kilku młodych ludzi z miasta, którzy zmuszeni przez rodziców przyjeżdżają do Niebylca na wakacje. Początkowo, widzą tylko negatywne strony swojej sytuacji. Z każdym dniem poznają jednak mieszkańców miejscowości dzięki którym odkrywają skarby i uroki tego miejsca. Celem filmowej inicjatywy, w której wystąpili mieszkańcy Niebylca i okolic był rozwój społeczności lokalnej. Film jest pierwszą częścią projektu, który angażuje seniorów oraz młodzież z Niebylca i okolic. Następnym jego etapem będzie przedstawienia teatralne. Projekt dofinansowany jest ze środków Rządowego Programu Ministerstwa Pracy i Polityki Społecznej na Rzecz Aktywności Społecznej Osób Starszych na lata 2012-2013

red

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Ostatnio na forum

No posts to display.