Poszukiwaną listem gończym zatrzymano w Strzyżowie

POWIAT STRZYŻOWSKI. 29-letnią mieszkankę powiatu strzyżowskiego poszukiwaną listem gończym zatrzymano, 20 lipca. Będzie odbywać karę więzienia.

Historczynie i militarnie w Bliźnie

BLIZNA. Już piąty raz w Bliźnie, w gminie Ostrów, organizowany jest Zlot Historyczno-Militarny. Odbędzie się w niedzielę, 3 sierpnia.

Zderzenie w Zarębkach

ZARĘBKI. Było środowe popułudnie, 23 lipca, około godziny 16-tej. Wtedy to na głównym skrzyżowaniu w Zarębkach, w gminie Kolbuszowa, osobowe audi zderzyło się z autobusem. Ranny został kierowca autobu...

Wypadki w Jaworniku

JAWORNIK. Do dwóch wypadków doszło dzisiaj w Jaworniku, w powiecie strzyżowskim. Wydarzyły się one w przeciągu kilkunastu minut i niewielkiej odległości.

MEDIALNY PRZEGLĄG, czyli co piszą inni o naszym regionie. Starsi za śmiecie płacą za dużo

GMINA RANIŻÓW. O wysokich opłatach za odbiór śmieci jakie muszą płacić starsi mieszkańcy gminy Raniżów pisze dziennik Super Nowości.  

 • Poszukiwaną listem gończym zatrzymano w Strzyżowie

  piątek, 25 lipca 2014 05:27
 • Historczynie i militarnie w Bliźnie

  piątek, 25 lipca 2014 00:49
 • Zderzenie w Zarębkach

  czwartek, 24 lipca 2014 20:42
 • Wypadki w Jaworniku

  czwartek, 24 lipca 2014 19:53
 • MEDIALNY PRZEGLĄG, czyli co piszą inni o naszym regionie. Starsi za śmiecie płacą za dużo

  czwartek, 24 lipca 2014 17:43
redaguj-z-nami-twojpowiat

Wasza opinia

Twoim zdaniem regularna komunikacja autobusowa w powiecie kolbuszowskim, ropczycko-sędziszowskim i strzyżowskim zaspokaja potrzeby korzystających z niej pasażerów?Wyniki

Panel użytkownika

Statystyki strony

Naszą witrynę przegląda teraz 148 gości 

Premiera filmu o Niebylcu

 • PDF
niebylec

GMINA NIEBYLEC. W najbliższą niedzielę, 15 września, w hali widowiskowo- sportowej Zespołu Szkół w Niebylcu odbędzie się premiera filmu ,,Niebyleckie więzi". To produkcja o relacjach, uniwersalnych wartościach i przeszłości gminy Niebylec.

Film powstał w ramach w ramach projektu „Lepiej razem - międzypokoleniowo!", realizowanego przez Fundację Rozwoju „Dobre Życie" z Lutczy. Projekt rozpoczął się w czerwcu tego roku. Jego uczstnicy stworzyli fabułę, przygotowali kostiumy oraz zebrali niezbędne rekwizyty. W lipcu i sierpniu realizowane były zdjęcia. „Niebyleckie więzi" to historia kilku młodych ludzi z miasta, którzy zmuszeni przez rodziców przyjeżdżają do Niebylca na wakacje. Początkowo, widzą tylko negatywne strony swojej sytuacji. Z każdym dniem poznają jednak mieszkańców miejscowości dzięki którym odkrywają skarby i uroki tego miejsca. Celem filmowej inicjatywy, w której wystąpili mieszkańcy Niebylca i okolic był rozwój społeczności lokalnej. Film jest pierwszą częścią projektu, który angażuje seniorów oraz młodzież z Niebylca i okolic. Następnym jego etapem będzie przedstawienia teatralne. Projekt dofinansowany jest ze środków Rządowego Programu Ministerstwa Pracy i Polityki Społecznej na Rzecz Aktywności Społecznej Osób Starszych na lata 2012-2013

red

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Ostatnio na forum

No posts to display.